NAME
VENUE
START
END
PLAYERS
DISCIPLINE
ENTRY FEE
ORGANIZATION
NAME TYPE RACE TO
Quadro 1 - 10h 8 (double KO)(qualifies 2) 5
Quadro 2 - 10h 8 (double KO)(qualifies 2) 5
Quadro 3 - 18h 8 (double KO)(qualifies 2) 5
Quadro 4 - 18h 8 (double KO)(qualifies 2) 5
Quadro Final 8 (KO direct)(qualifies 1) 5
AWARD VALUE # TOTAL
PRIZE MONEY 0
# PHOTO NAME GENDER COUNTRY
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
REGISTRATION CLOSED
DAY TIME TB MT PLAYER 1 PLAYER 2
INITIAL ROUND :: RACE TO 5

Pedro Pereira

Rui Felix

Vitor Mingatos

Pedro Santos

Luis Torres

Fábio Rumor

Bruno Maduro

Ricardo Marques

LOSERS 1 :: RACE TO 5

Rui Felix

Vitor Mingatos

Fábio Rumor

Bruno Maduro

WINNERS 1 :: RACE TO 5

Pedro Pereira

Pedro Santos

Luis Torres

Ricardo Marques

WINNERS 2 :: RACE TO 5

Pedro Pereira

Luis Torres

LOSERS 2 :: RACE TO 5

Rui Felix

Ricardo Marques

Fábio Rumor

Pedro Santos

LOSERS 3 :: RACE TO 5

Ricardo Marques

Fábio Rumor

LOSERS 4 :: RACE TO 5

Fábio Rumor

Pedro Pereira

ELIMINATED PLAYERS

Vitor Mingatos

Bruno Maduro

Rui Felix

Pedro Santos

Ricardo Marques

Fábio Rumor

QUALIFIED PLAYERS

Luis Torres

Pedro Pereira

DAY TIME TB MT PLAYER 1 PLAYER 2
INITIAL ROUND :: RACE TO 5

Luis Febra

Carlos Jegundo

Vitor Oliveira

Rafael Gomes

Paulo Silva

Donato Lúcio

Márcio Carapinha

José Geraldo

LOSERS 1 :: RACE TO 5

Carlos Jegundo

Rafael Gomes

Paulo Silva

José Geraldo

WINNERS 1 :: RACE TO 5

Luis Febra

Vitor Oliveira

Donato Lúcio

Márcio Carapinha

WINNERS 2 :: RACE TO 5

Luis Febra

Donato Lúcio

LOSERS 2 :: RACE TO 5

Carlos Jegundo

Márcio Carapinha

Paulo Silva

Vitor Oliveira

LOSERS 3 :: RACE TO 5

Carlos Jegundo

Paulo Silva

LOSERS 4 :: RACE TO 5

Paulo Silva

Donato Lúcio

ELIMINATED PLAYERS

Rafael Gomes

José Geraldo

Márcio Carapinha

Vitor Oliveira

Carlos Jegundo

Paulo Silva

QUALIFIED PLAYERS

Luis Febra

Donato Lúcio

DAY TIME TB MT PLAYER 1 PLAYER 2
INITIAL ROUND :: RACE TO 5

Jorge Coelho

André Vilela

Fernando Almeida

Paulo Oliveira

Francisco Pinhal

Diogo Lucas

Ludgero Conde

Sérgio Hernani

LOSERS 1 :: RACE TO 5

Jorge Coelho

Paulo Oliveira

Diogo Lucas

Sérgio Hernani

WINNERS 1 :: RACE TO 5

André Vilela

Fernando Almeida

Francisco Pinhal

Ludgero Conde

WINNERS 2 :: RACE TO 5

André Vilela

Francisco Pinhal

LOSERS 2 :: RACE TO 5

Jorge Coelho

Ludgero Conde

Diogo Lucas

Fernando Almeida

LOSERS 3 :: RACE TO 5

Jorge Coelho

Diogo Lucas

LOSERS 4 :: RACE TO 5

Jorge Coelho

Francisco Pinhal

ELIMINATED PLAYERS

Paulo Oliveira

Sérgio Hernani

Ludgero Conde

Fernando Almeida

Diogo Lucas

Jorge Coelho

QUALIFIED PLAYERS

André Vilela

Francisco Pinhal

DAY TIME TB MT PLAYER 1 PLAYER 2
INITIAL ROUND :: RACE TO 5

Hugo Rogeiro

Pedro Miguel

João Cardoso

Rui Pereira

José Ângelo

Alexandre Martins

Francisco Alvoeiro

André Soares

LOSERS 1 :: RACE TO 5

Hugo Rogeiro

João Cardoso

José Ângelo

Francisco Alvoeiro

WINNERS 1 :: RACE TO 5

Pedro Miguel

Rui Pereira

Alexandre Martins

André Soares

WINNERS 2 :: RACE TO 5

Pedro Miguel

André Soares

LOSERS 2 :: RACE TO 5

João Cardoso

Alexandre Martins

Francisco Alvoeiro

Rui Pereira

LOSERS 3 :: RACE TO 5

Alexandre Martins

Francisco Alvoeiro

LOSERS 4 :: RACE TO 5

Alexandre Martins

Pedro Miguel

ELIMINATED PLAYERS

Hugo Rogeiro

José Ângelo

João Cardoso

Rui Pereira

Francisco Alvoeiro

Alexandre Martins

QUALIFIED PLAYERS

André Soares

Pedro Miguel

DAY TIME TB MT PLAYER 1 PLAYER 2
1/4 FINAL :: RACE TO 5

Luis Febra

Pedro Miguel

André Vilela

Francisco Pinhal

Luis Torres

Pedro Pereira

André Soares

Donato Lúcio

1/2 FINAL :: RACE TO 5

Pedro Miguel

André Vilela

Luis Torres

André Soares

FINAL :: RACE TO 5

André Vilela

André Soares

ELIMINATED PLAYERS

Luis Febra

Francisco Pinhal

Pedro Pereira

Donato Lúcio

Pedro Miguel

Luis Torres

André Vilela

QUALIFIED PLAYERS

André Soares