ABC - UP Rebordosa
10 of October
31 of May
16
8 Ball
ABC - UP Rebordosa

No announced prizes

NAME
PPT Camp. Nacional 1ª Div. Coimbra 16Single Elimination1 4
PPT Camp. Nacional 2ª Div. Coimbra 16Single Elimination1 4
PPT Camp. Nacional 3ª Div. Coimbra 16Single Elimination1 4
2o Open Pool PT 2a Div. Coimbra 8Double Elimination5 2
2o Open Pool PT 2a Div. Coimbra 8Double Elimination5 2
UP Rebordosa Equipas Pool PT 2Single Elimination9
PHOTO NAME COUNTRY
1 Pedro Rocha
2 Vitor Mingatos
3 Rui Martins
4 Rogério Isidoro
5 Reinaldo Carvalho
6 Carlos Daniel Coelho
7 Rafael Gomes
8 André Vilela
9 Francisco Pinhal
10 Walkover
11 Filipe Santos
12 Élio Simões
13 Bruno Maduro
14 Diogo Machado
15 Daniel Andrade
16 Bruno Ladeiro
17 José Carlos
18 UP Rebordosa-C
19 AEISEC
20 UP Rebordosa-B
21 Run Out-Fonepost
22 UP Rebordosa-A
23 Académica de Coimbra
24 Run Out-REMAX-White
25 GD Sourense-A
REGISTRATION CLOSED
DAY TIME TB PLAYER 1 PLAYER 2
1ST ROUND (RACE TO 1)
1
-
2
-
3
-
4
-
2ND ROUND (RACE TO 1)
5
-
6
-
7
-
8
-
3RD ROUND (RACE TO 1)
9
-
10
-
11
-
12
-
4TH ROUND (RACE TO 1)
13
-
14
-
15
-
16
-
TIEBREAKER (RACE TO 1)
17
-
TEAMS (RACE TO 9)
18
-
DAY TIME TB PLAYER 1 PLAYER 2
1ST ROUND (RACE TO 1)
1
-
2
-
3
-
4
-
2ND ROUND (RACE TO 1)
5
-
6
-
7
-
8
-
3RD ROUND (RACE TO 1)
9
-
10
-
11
-
12
-
4TH ROUND (RACE TO 1)
13
-
14
-
15
-
16
-
TIEBREAKER (RACE TO 1)
17
-
TEAMS (RACE TO 9)
18
-
DAY TIME TB PLAYER 1 PLAYER 2
1ST ROUND (RACE TO 1)
1
-
2
-
3
-
4
-
2ND ROUND (RACE TO 1)
5
-
6
-
7
-
8
-
3RD ROUND (RACE TO 1)
9
-
10
-
11
-
12
-
4TH ROUND (RACE TO 1)
13
-
14
-
15
-
16
-
TIEBREAKER (RACE TO 1)
17
-
TEAMS (RACE TO 9)
18
-
Eliminated
José CarlosBruno Ladeiro
Qualified (Losers)
Daniel Andrade
Qualified (Winners)
Diogo Machado
DAY TIME TB PLAYER 1 PLAYER 2
INITIAL ROUND (RACE TO 5)
1 1
Diogo Machado
-
Walkover
2 1
Daniel Andrade
-
Walkover
3 1
Bruno Ladeiro
-
Walkover
4 1
José Carlos
-
Walkover
LOSERS 1 (RACE TO 5)
5 1
Walkover
-
Walkover
6 1
Walkover
-
Walkover
WINNERS 1 (RACE TO 5)
7 1
Diogo Machado
5 - 4
Daniel Andrade
8 1
Bruno Ladeiro
5 - 0
José Carlos
WINNERS 2 (RACE TO 5)
9 1
Diogo Machado
5 - 4
Bruno Ladeiro
LOSERS 2 (RACE TO 5)
10 1
Walkover
-
José Carlos
11 1
Walkover
-
Daniel Andrade
LOSERS 3 (RACE TO 5)
12 1
José Carlos
0 - 5
Daniel Andrade
LOSERS 4 (RACE TO 5)
13 11-1407:07 PM 1
Bruno Ladeiro
2 - 5
Daniel Andrade
Eliminated
Filipe SantosBruno Maduro
Qualified (Losers)
Élio Simões
Qualified (Winners)
Francisco Pinhal
DAY TIME TB PLAYER 1 PLAYER 2
INITIAL ROUND (RACE TO 5)
1 1
Francisco Pinhal
-
Walkover
2 1
Filipe Santos
-
Walkover
3 1
Élio Simões
-
Walkover
4 1
Bruno Maduro
-
Walkover
LOSERS 1 (RACE TO 5)
5 1
Walkover
-
Walkover
6 1
Walkover
-
Walkover
WINNERS 1 (RACE TO 5)
7 1
Francisco Pinhal
5 - 1
Filipe Santos
8 1
Élio Simões
3 - 5
Bruno Maduro
WINNERS 2 (RACE TO 5)
9 1
Francisco Pinhal
5 - 4
Bruno Maduro
LOSERS 2 (RACE TO 5)
10 1
Walkover
-
Élio Simões
11 1
Walkover
-
Filipe Santos
LOSERS 3 (RACE TO 5)
12 1
Élio Simões
5 - 2
Filipe Santos
LOSERS 4 (RACE TO 5)
13 1
Bruno Maduro
2 - 5
Élio Simões
DAY TIME TB PLAYER 1 PLAYER 2
FINAL (RACE TO 9)
1 12-0101:34 AM 1
UP Rebordosa-B
0 - 0
GD Sourense-A